Сьогодні, 8 черня, у прокуратурі Київщини повідомили про начальника одного з відділень “Укрпошти” у Переяслав-Хмельницькому районі, яка привласнювала кошти громадян, оплачені за комунальні послуги

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

“Установлено, що у 2016-2017 роках, жінка обіймаючи посаду начальника одного з відділень ПАТ “Укрпошта” у Переяслав-Хмельницькому районі, з метою незаконного збагачення, зловживаючи своїм службовим становищем, привласнювала грошові кошти громадян, які сплачувались ними за спожиті комунальні послуги”, – йдеться у повідомленні.

Як з’ясувалось, зловмисниця отримувала від громадян кошти та забирала їх з каси, при цьому не вносила відомості до розрахункових книжок і касових звітів, в результаті чого комунальні послуги фактично не оплачувались.

Вказаними злочинним діями ПАТ “Укрпошта” завдано майнової шкоди у розмірі 22 тис грн.

За процесуального керівництва Переяслав-Хмельницького відділу Бориспільської місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього начальника одного з відділень ПАТ “Укрпошта” за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 та ч. 3 ст. 191 (привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно) КК України.

Санкція статей передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/13_main-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/13_main-707x400-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьКриміналпривласнювала кошти громадян,Укрпошта,чиновницяСьогодні, 8 черня, у прокуратурі Київщини повідомили про начальника одного з відділень 'Укрпошти' у Переяслав-Хмельницькому районі, яка привласнювала кошти громадян, оплачені за комунальні послуги Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області. 'Установлено, що у 2016-2017 роках, жінка обіймаючи посаду начальника одного з відділень ПАТ 'Укрпошта'...| Київської області та України | Kiev Time