У Вишневому через брак місць для навчання дітей у школах кілька класів відправляють вчитися в приміщення житлового будинку

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на повідомлення в батьківській групі “Діти Вишневого” на сторінці в Facebook.

За рішенням адміністрації школи, два класи з другої паралелі повинні поступитися своїми аудиторії майбутнім першокласникам і піти вчиться в приміщення житлового будинку по Першотравневій, 8. Була проведена жеребкування і обрані ці два класи-нещасливчиків“, – написали в групі.

Вказується, що батьки цих класів відмовилися від рішення адміністрації школи. Вони заявили, що 2 вересня вони прийдуть в свої класи і займуть колишні місця.

Панове чиновники! Ви розумієте, що 2 вересня можуть бути бійки між батьками за місце дітей за партою“, – сказано в повідомленні.

Є компромісне рішення – зробити приміщення на Першотравневій, 8 кращими навчальними класами – облаштувати їх усім необхідним, зробити ремонт в третьому приміщенні, де можна зробити кімнату для харчування і навіть фізкультури. Я впевнена, батьки другокласників змінять свої думки, якщо їх дітям дадуть гідні умови. А для всього цього потрібно термінове вольове рішення міських і районах влади, щоб встигнути до нового навчального року “, – резюмують в групі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/83b9cbece8652719f0159d2d8abc6f0b.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/83b9cbece8652719f0159d2d8abc6f0b-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьСуспільствобрак місць,Вишневе,школяріУ Вишневому через брак місць для навчання дітей у школах кілька класів відправляють вчитися в приміщення житлового будинку Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на повідомлення в батьківській групі 'Діти Вишневого' на сторінці в Facebook. 'За рішенням адміністрації школи, два класи з другої паралелі повинні поступитися своїми аудиторії...| Київської області та України | Kiev Time