Діти з Калитянської громади записали відеозвернення до голови Київської ОДА Олександра Горгана з проханням відремонтувати місцевий спортивний комплекс

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на сторінку “НОВА КАЛИТА. ГРОМАДА” у Facebook.

Повідомляється, що на території Калитянської громади є приміщення спортивної зали, яке воно більше 15 років не експлуатується, тому що знаходиться в неналежному стані. Тече дах, відсутнє опалення, водопостачання, водовідведення, потребує заміни підлога, електропроводка, вікна та двері.

“Через це жителі громади, а особливо молодь, не можуть займатися спортом та фізичною культурою. Як наслідок, підлітки палять, вживають алкоголь та наркотичні засоби, тікають з сім’ї та грабують будинки”, – йдеться у повідомленні.

Відеозвернення дітей Калити до голови Київської ОДА Олександра Горгана можна переглянути тут.

Автори допису переконані, що реалізація проекту”Капітальний ремонт спортзалу в смт Калита” дасть можливість цілорічного функціонування спортивної зали, відкриття різноманітних спортивних секцій для громадян різних вікових категорій.

“Просимо Вас, Олександр Горган, посприяти у виділенні фінансування для реалізації даного проекту”, – зазначено у дописі.

У свою чергу Олександр Горган на своїй сторінці у соцмережі відреагував на дитяче звернення.

“Отримав дуже зворушливе відеозвернення дітей Калитянської громади. Очевидно, що діти практично кожного села, селища чи міста Київщини мають про що попросити владу. Не вистачає спортзалів. Басейни в області взагалі велика рідкість. Підлітками не вистачає футбольних полів і облаштованих спортмайданчиків. І є розуміння що спорт це не витрати а інвестиції в майбутнє”, – повідомив Горган.

Голова КОДА переконаний, що держава, яка не будує спорткомплекси, молодіжні центри та будинки культури приречена будувати лікарні і в’язниці. Він повідомив, що в цьому році на підтримку спорту і фізичної культури з обласного бюджету виділено великий обсяг фінансування.

“Це була позиція обласної адміністрації і я дякую більшості депутатів облради за підтримку. Схоже навіть цих коштів недостатньо щоб дати нашим дітям можливість займатись улюбленими видами спорту в комфортних умовах. Та потрібно бути ефективним в любих умовах. Тож це відео додає наснаги шукати системні рішення які допоможуть здолати спортивні вершини не тільки дітям Калитянської громади а усім дітям Київщини”, – зазначив Горган.

Також Олександр Горган повідомив, що в Калиті він побуває наступного тижня.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/kalyta.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/kalyta-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьСуспільствовідеозвернення,діти,Калита,КиївщинаДіти з Калитянської громади записали відеозвернення до голови Київської ОДА Олександра Горгана з проханням відремонтувати місцевий спортивний комплекс Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на сторінку 'НОВА КАЛИТА. ГРОМАДА' у Facebook. Повідомляється, що на території Калитянської громади є приміщення спортивної зали, яке воно більше 15 років не експлуатується, тому що...| Київської області та України | Kiev Time