Сьогодні у поліції повідомили про трагедію в селі Літки Броварського району, де потонув 16-річний хлопець

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Київській області.

У поліції повідомили, що 16-річний підліток зі своїм молодшим братом і другом, з дозволу матері, поїхали велосипедами купатися на річку.

Там молодший 12-річний брат, не вміючи плавати, виліз на спину старшому 16-річному братові та, охопивши  його шию руками, вони разом попливли на протилежний берег річки.

Через деякий час старший брат став періодично зникати під водою і знову винирювати, хапаючи ротом повітря і остаточно зник під водою. Побачивши це, інший брат почав кликати на допомогу, врятувати вдалося  тільки його.

На даний час тіло дитини  виявлено та направлено на експертизу для встановлення причини смерті. За даним фактом відкрито Кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство).https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/voda-1024x548.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/voda-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьБроварський район,втопив братаСьогодні у поліції повідомили про трагедію в селі Літки Броварського району, де потонув 16-річний хлопець Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Київській області. У поліції повідомили, що 16-річний підліток зі своїм молодшим братом і другом, з дозволу матері, поїхали велосипедами купатися на річку. Там молодший...| Київської області та України | Kiev Time