Site icon Новини Києва

На Київщині кілька днів не буде світла: адреси

У кількох районах Київської області протягом кількох днів тимчасово відключатимуть світло через ремонтні роботи. Про це мешканців попередили у міській владі громад.

Місцева влада попередила мешканців про відключення світла через ремонтні роботи для уникнення аварій в електричних мережах компанії “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

У понеділок, 22 травня, електроенергію відключатимуть у Вишгородському районі, а наступного дня у Фастівському та Бориспільському районах Київської області. У Вишгородському районі відключать світло 22 травня, з 10:00 по 17:00

у Вишгороді за такими адресами: ·       Глібова, Ромашкова, ОЗЖМ “ГАЕС Межигір’я”, Новопромислова та Спаська.

У Фастівському районі у вівторок, 23 травня, з 09:00 по 19:00 буде планове відключення електропостачання у населених пунктах:

·       Мотовилівка: Молодіжна, Поповича, Рокотянська, Івана Мазепи (Чехова), Дубинська (Пархоменка), Ялинкова (Тельмана), Данила Галицького (Матросова), Вінницька, Вишняківська, вулиця та провулок Собківський.

·       Мала Офірна: Квітки Цісик (Пушкінська), Перемоги, вулиця та провулок Лісний, Вишнева (Першотравнева), Вільна (Комсомольська), Стеценка.

·       Велика Офірна: Дачні масиви, 8 Березня, Дачна, Озерна, Річна, Вишнева, Садова, провулок Тихий, Чумацький Шлях.

·       Мала Снітинка: Миру (Гагаріна). ·       Тарасенки: Лісова.

·       Веприк: Калинова, Дружби, Прирічна (Гагаріна), Жукова, Стеценка, Садова, Шкільна (Некрасова), Миру, садове товариство “Приозерний”, Боженка, Шевченка, Соборна, Покровська, Дачна, вулиця та провулок Лісний, Косовського.

У Бориспільському районі Київської області 23 травня з 09:00 по 19:00 буде планове відключення електропостачання у населених пунктах:

·       Яготин: Шевченка;

·       Божки: Фрунзе;

·       Двірківщина;

·       Жоравка: Кравченка;

·       Кайнари: Центральна, Шевченка-Гагаріна, Шевченка-Філатова, Шевченка-Центральна;

·       Сулимівка: Гагаріна, Запорізька, Козацька, Комарова, Кравченка, Леніна, Ліманова, Перемоги, Степова, Шевченка, Щорса.Exit mobile version