Прокуратура Київщини повідомила про підозру лікарю-гінекологу, яка, неналежно виконуючи свої професійні обов’язки, встановила невірний діагноз вагітній жінці та призначила неправильне лікування, що призвело до тяжких наслідків для вагітної

Про це 1 червня повідомили в прес-службі прокуратури Київської області, передає інформаційний портал “Моя Київщина“.

Встановлено, що до однієї з приватних клінік звернулась вагітна жінка, якій призначено лікаря акушера-гінеколога та за суміщенням лікаря з ультразвукової діагностики.

Так, за результатами обстеження та ультразвукової діагностики пацієнтки лікарка встановила діагноз – загроза самовільного викидня малого терміну вагітності, а також призначила лікування відповідними препаратами.

У подальшому, лікар повторно обстежила жінку та, незважаючи на погіршення її стану та скарги останньої на погане самопочуття, продовжила лікування тими ж препаратами.

Через декілька днів, коли стан пацієнтки погіршився, лікар-гінеколог знову провела її огляд та продовжила лікування раніше встановленого діагнозу.

Однак, у зв’язку з тим, що у вагітної з’явились сильні болі внизу живота, останню госпіталізовано до відділення планування сім’ї та оперативної реабілітації Державної установи “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України”.

Лікарі вказаної медичної установи обстежили пацієнтку та встановили вірний діагноз – лівобічна трубна вагітність.

Внаслідок неналежного надання медичної допомоги жінка отримала тяжкі тілесні ушкодження у вигляді порушення анатомічної цілісності тканин і органів та їх функцій.

Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури повідомлено про підозру зловмисниці у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 140 (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого) КК України.

Досудове розслідування триває.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/antibi-ticos2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/antibi-ticos2-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьКриміналкалічення вагітної,Київська область,лікар-гінеколог,неправильне лікуванняПрокуратура Київщини повідомила про підозру лікарю-гінекологу, яка, неналежно виконуючи свої професійні обов’язки, встановила невірний діагноз вагітній жінці та призначила неправильне лікування, що призвело до тяжких наслідків для вагітної Про це 1 червня повідомили в прес-службі прокуратури Київської області, передає інформаційний портал 'Моя Київщина'. Встановлено, що до однієї з приватних клінік звернулась вагітна...| Київської області та України | Kiev Time