Нд. Лип 21st, 2024

На Київщині перекрили рух трасою державного значення (фото)

26 червня, у смт Кожанка Фастівського району громада перекрила рух трасою через незадовільний стан дорожнього покриття

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на сторінку депутата Київської облради Олександра Волинця у Facebook.

Повідомляється, що жителі Кожанки перекривали рух державною автодорогою Т-10-13 Фастів-Кожанка-Малополовецьке-Фурси-Володарка.

Як повідомив автор допису, до таких радикальних кроків людей змусив вкрай незадовільний стан цієї транзитної дороги, яка з’єднує регіональні дороги з Макарова та Києва зі Сквирою, Володаркою та східними районами Житомирщини.

“Протягом кількох годин рух був заблокований для УСЬОГО без виключення транспорту. У тому числі пасажирського”, – йдеться у повідомленні.

З початку 2016 року до Служби автодоріг у Київській області, Київської облдержадміністрації направлялися численні звернення щодо необхідності невідкладного капітального ремонту дороги.

“Минулого року ми досягли її включення в перелік доріг, які мали б ремонтуватися за кошти так званого “митного експеременту”. Проте, щось не склалося… з незрозумілих причин роботи не розпочалися. Пообіцяли обов’язково зробити в 2018-му”, – йдеться у повідомленні.

Станом на середину 2018 року жодних робіт не проводилося. Тому громада навколишніх сіл вийшла на протест. Там було зібрано декілька сотень підписів мешканців Кожанки та Малополовецького щодо негайного ремонту цієї дороги.

Потім відбулася телефонна розмова на “гучному зв’язку”, в якій громаді Кожанки керівництво Служби автомобільних доріг Київщини, яка є балансоутримувачем цієї дороги, було обіцяно, після погодження переліку доріг до ремонту за кошти “митного екперементу” бюджетним комітетом Верховної Ради України, в максимально короткі терміни розпочати ремонтні роботи.

“Домовились з активом протягом липня контролювати проходження відповідних процедур. Дякую громаді за відверту розмову. Я їх прекрасно розумію. Так як розумів мешканців Фастівця, Малої Снітинки, Бондарів і Снігурівки, які свого часу теж вдавалися до таких радикальних заходів задля того, щоб їх почули. І їх почули”, – повідомив депутат.

Також Олександр Волинець пообіцяв, якщо в зазначені терміни зрушень в цьому напрямку не буде, то його автомобіль буде стояти в поперек дороги поруч з автомобілями земляків з Кожанки і Малополовецького.Related Post