36-річний підозрюваний напав на 32-річну жінку, а після – неповнолітню дівчинку, в лісопарковій зоні міста Обухів. На щастя, в обох випадках, він не довів свій злочинний намір до кінця.

Спочатку чоловік накинувся на перехожу жінку та затягнув у кущі. Бідолашна з усіх сил намагалася відбитись, але його налякав не фізичний супротив, а дзвінок телефону. Він втік, але через деякий час повернувся й на тому ж місці напав на дитину. Цього разу втік від людей, які прибігли на крик дівчинки.

Начальник поліції Київщини Дмитро Ценов розповів, що повідомили про злочини в поліцію родичі потерпілих. Усвідомлюючи суспільну небезпеку правоохоронці не мали права на помилку – діяли миттєво та злагоджено. Обухівські поліцейські провели комплекс оперативно-розшукових заходів і вже через 2 години затримали нападника.

Наразі триває комплекс слідчих дій. Підозрюваний зізнався у скоєному. До обрання міри запобіжного заходу він знаходитиметься в ізоляторі тимчасового тримання. За фактом замаху на зґвалтування відкрито кримінальне провадження (ст. 15 та ч. 1, ч. 3 ст. 152) Кримінального кодексу України.

Повідомляє 27 червня відділ комунікації поліції Київської області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Polytsyya-zaderzhala-muzhchynu-kotoryj-pereprygnul-cherez-zabor-NSK-Olympyjskyj.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Polytsyya-zaderzhala-muzhchynu-kotoryj-pereprygnul-cherez-zabor-NSK-Olympyjskyj-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьКриміналОбухівПроисшествияСуспільстводитина,жінка,замах на зґвалтування,затримання,зловмисник,Київщина,Обухів,Поліція36-річний підозрюваний напав на 32-річну жінку, а після - неповнолітню дівчинку, в лісопарковій зоні міста Обухів. На щастя, в обох випадках, він не довів свій злочинний намір до кінця. Спочатку чоловік накинувся на перехожу жінку та затягнув у кущі. Бідолашна з усіх сил намагалася відбитись, але його налякав не фізичний...| Київської області та України | Kiev Time