У місті Миронівка місцева жителька з метою наживи у власній квартирі налагодила виробництво наркотичного засобу та облаштувала місце для його вживання наркозалежним особам.

Повідомлення про різкий неприємний запах, який розповсюджувався із однієї  з квартир, надійшло до місцевої поліції від стурбованих мешканців багатоповерхівки.

Після проведення низки оперативних заходів працівники Миронівського відділу поліції  «завітали» до помешкання 30-річної жінки для проведення санкціонованого обшуку. Там поліцейські виявили не тільки робочий інвентар, а й «гостей» під дією наркотиків.

Під час обшуку поліцейські вилучили спеціальний посуд для виготовлення наркотичної речовини, лікарські засоби, шприци, наповнені наркотичної рідиною та використані шприци із залишками речовини. Вилучені речові докази направлені на проведення відповідних експертиз.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Повідомляє 3 липня відділ комунікації поліції в Київській області.