В ході оперативно-розшукових заходів працівники управління карного розшуку спільно з оперативниками Володарського відділення поліції затримали 38-річного чоловіка, який близько двох років тому вбив та закопав свою знайому. Трагедія сталася в селі Пархомівка Володарського району. 

Вчора підозрюваний вказав місце, де приховав тіло. Рештки направлено на детальне дослідження з метою з’ясування причини та дати смерті. Виявилося, бездиханну жінку він закопав на території присадибної ділянки її свекрухи. Конфлікт між загиблою та місцевим жителем виник після розпиття спиртних напоїв у будинку, де вона на той час мешкала.

Проте ані співмешканець, ані свекруха-пенсіонерка жінку не шукали, бо на момент трагедії були з нею в поганих стосунках. У селі про покійну ходила погана слава, жінка не спілкувалася з власною матір’ю та була позбавлена батьківських прав.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Підозрюваного затримано. Наразі він знаходиться в ізоляторі тимчасового  тримання. Відомо, що чоловік перебуває на обліку у лікарів через психічні розлади.

Про це сьогодні, 22 травня, повідомляє відділ комунікації поліції в Київській області