Працівники кримінальної поліції спільно зі спецпризначенцями КОРД під час проведення спеціальних заходів на Київщині на «гарячому» затримали группу гастролерів-злодіїв, які протягом тривалого часу скоювали розбої та крадіжки з приватних будинків громадян.

Про це повідомляє 14 травня Київ Оперативний

“Серед затриманих мешканців Вінничини є й особа з кола чемпіонів з боїв без правил. Дякую співробітникам поліції за затримання особливо небезпечної банди.”, – написав заступника керівника Нацполіції України Вячеслав Аброськин.
https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/pratsivnyky-kryminalnoyi-politsiyi-spilno-zi-spetspryznachentsyamy-KORD-pid-chas-provedennya-spetsia-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/pratsivnyky-kryminalnoyi-politsiyi-spilno-zi-spetspryznachentsyamy-KORD-pid-chas-provedennya-spetsia-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьКриміналгруппа злодіїв,Київщина,корд,ПоліціяПрацівники кримінальної поліції спільно зі спецпризначенцями КОРД під час проведення спеціальних заходів на Київщині на «гарячому» затримали группу гастролерів-злодіїв, які протягом тривалого часу скоювали розбої та крадіжки з приватних будинків громадян. Про це повідомляє 14 травня Київ Оперативний 'Серед затриманих мешканців Вінничини є й особа з кола чемпіонів з боїв без...| Київської області та України | Kiev Time