Один з браконьєрів при затриманні став чинити опір – наніс працівнику поліції тілесні ушкодження. Однак втекти їм не вдалося. Поліцейські на місці пригоди вилучили у них автомобіль, гумовий човен, рибацькі сітки та 80 кг риби, на суму 5 тисяч гривень.

Поліцейські спільно з бійцями полку патрульної служби поліції особливого призначення «Миротворець» та представниками рибінспекції продовжують патрулювати на території Київщини щодо виявлення фактів незаконного вилову риби та затримання правопорушників.

Так, поблизу села Циблі Переяслав-Хмельницького району, на березі Канівсього водосховища, правоохоронці помітили підозрілих осіб, які погрузили до автомобіля «ВАЗ» човен та рибацьке спорядження. Після чого вони одразу перегородили дорогу горе-рибакам і не дали їм втекти. Однак, один зі зловмисників почав чинити опір: щосили завдав удар по нозі бійцю-миротворцю. Але такі його наміри були марними – правопорушники затримані на місці злочину.

Поціновувачами незаконної рибалки виявилися чоловіки 42 та 54-річного віку, жителі столичної області.

За даним фактом відкриті два кримінальних провадження за ч. 2 ст. 342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу) та за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Повідомляє відділ комунікації поліції в Київській областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/foto-ryby-2-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/foto-ryby-2-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьКриміналКанівське водосховище,Київщина,Поліція,рибні браконьєриОдин з браконьєрів при затриманні став чинити опір – наніс працівнику поліції тілесні ушкодження. Однак втекти їм не вдалося. Поліцейські на місці пригоди вилучили у них автомобіль, гумовий човен, рибацькі сітки та 80 кг риби, на суму 5 тисяч гривень. Поліцейські спільно з бійцями полку патрульної служби поліції особливого призначення...| Київської області та України | Kiev Time