Нд. Чер 23rd, 2024

На Київщині проведуть масштабну перевірку маршруток

Сьогодні у поліції повідомили про проведення масштабної перевірки перевізників на предмет дотримання правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів  

Зазначається, що станом на перший квартал 2018 року на дорогах країни кількість дорожніх пригод із тяжкими наслідками та постраждалими за участі пасажирського транспорту зросла.

Тож, аби не допустити подальше збільшення кількості ДТП і тяжкості їхніх наслідків та запобігти виникненню надзвичайних подій під час здійснення перевезень пасажирів, поліцейські 20 квітня розпочинають проведення комплексу цільових заходів “ПЕРЕВІЗНИК”.

Патрульні контролюватимуть дотримання водіями й перевізниками вимог Правил дорожнього руху та Правил перевезення пасажирів.

Під час перевірок пасажироперевізників інспектори приділятимуть особливу увагу технічному стану транспортних засобів, наявності й справності аварійних виходів, проведення щозмінного медичного огляду водіїв тощо.

Заходи триватимуть до особливого розпорядження. Закликаємо всіх учасників дорожнього руху дотримуватися ПДР та бути взаємоввічливими!

Про це повідомляє інформаційний портал”Моя Київщина” з посиланням на сторінку патрульної поліції Борисполя у Facebook.

 Related Post