З метою стабілізації оперативної обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки на території Київської області продовжується оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка».

Її завдання – виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин та пристроїв, розкриття злочинів, скоєних з використанням зброї, припинення діяльності організованих груп та злочинних організацій.

У ході проведення санкціонованого обшуку помешкання жителя с. Володимирівка Вишгородського району  працівники Вишгородського відділення поліції виявили зброю та боєприпаси, а саме більше 90 набоїв  калібру 5,6 мм, гранату,  обріз мисливської рушниці та холодну зброю.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 ст. 263 Кримінального кодексу України  (Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу). Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Відділ комунікації поліції в Київській областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/nozhy.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/nozhy-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьвибухівка,зброя,ПоліціяЗ метою стабілізації оперативної обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки на території Київської області продовжується оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка». Її завдання – виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин та пристроїв, розкриття злочинів, скоєних з використанням зброї, припинення діяльності організованих груп та...| Київської області та України | Kiev Time