29 квітня о 14:28 до оперативно-диспетчерської служби м.Ірпінь надійшло повідомлення про задимлення на 3-му поверсі будівлі за адресою: сел.Гостомель, вул.Чкалова.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Київській області.

До місця виклику було направлено чергові караули 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Ірпінь.

На місці виклику було встановлено, що загорання виникло в офісному приміщенні.

Завдяки оперативним та злагодженим діям пожежно-рятувальних підрозділів вдалося локалізувати пожежу не допустивши її розповсюдження на покрівлю та перекриття будівлі.

Пожежу локалізовано о 14:42 та повністю ліквідовано о 14:50.

Під час гасіння пожежі залучались 2 одиниці техніки та 10 чоловік особового складу.

Причина загорання наразі встановлюється.

моа.jpg                     итт.jpg

мит.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/ytt-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/ytt-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьСуспільствоГУ ДСНС,Київщина,офісне приміщення,пожежа29 квітня о 14:28 до оперативно-диспетчерської служби м.Ірпінь надійшло повідомлення про задимлення на 3-му поверсі будівлі за адресою: сел.Гостомель, вул.Чкалова. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Київській області. До місця виклику було направлено чергові караули 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Ірпінь. На місці виклику було встановлено, що загорання виникло в офісному приміщенні. Завдяки оперативним та злагодженим діям пожежно-рятувальних підрозділів вдалося локалізувати...| Київської області та України | Kiev Time