3 липня о 18:43 до оперативно–диспетчерської служби Васильківського району надійшло повідомлення, що потрібна допомога рятувальників. На місце виклику було направлено одне відділення 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Васильків.

Виявилось, що допомоги потребує кіт, який вже декілька діб знаходився на дереві. Всі спроби місцевих жителів самостійно його зняти ні до чого не призвели. Надзвичайники без вагань розпочали рятувальні роботи, в результаті яких пухнастий “заручник”, після огляду, побіг щасливий по своїх справах.

1.jpg

Повідомляє 4 липня ГУ ДСНС України у Київській області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/1-707x400-150x150.jpgКиївTimeВасильківКиївська областьСуспільствоГУ ДСНС,Дерево,Київщина,пухнастий "заручник",рятувальники3 липня о 18:43 до оперативно–диспетчерської служби Васильківського району надійшло повідомлення, що потрібна допомога рятувальників. На місце виклику було направлено одне відділення 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Васильків. Виявилось, що допомоги потребує кіт, який вже декілька діб знаходився на дереві. Всі спроби місцевих жителів самостійно його зняти ні до чого...| Київської області та України | Kiev Time