Вчора у смт. Терезине Білоцерківського району сталося загоряння на сміттєзвалищі

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС у Київській області.

Повідомлення про пожежу надійшло до диспетчерської Білоцерківського району о 12:29. Про це інформує прес-служба Головного управління ДСНС у Київській області.

На місце виклику направлено черговий караул 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква. Прибувши на місце виклику було встановлено, що горять побутові відходи на несанкціонованому сміттєзвалищі на площі 1,5 га.

Пожежа була локалізована о 14:41 та повністю ліквідовано о 16:15. Причина виникнення пожежі наразі встановлюється.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/45_main.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/45_main-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьпожежа,сміттєзвалищеВчора у смт. Терезине Білоцерківського району сталося загоряння на сміттєзвалищі Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС у Київській області. Повідомлення про пожежу надійшло до диспетчерської Білоцерківського району о 12:29. Про це інформує прес-служба Головного управління ДСНС у Київській області. На місце виклику направлено черговий караул 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква. Прибувши на місце виклику було встановлено, що горять...| Київської області та України | Kiev Time