Київська обласна адміністрація достроково закриває зміну у ТОВ “Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу “Славутич”, де 2 липня зареєстрували харчове отруєння 12 дітей

Про це “Українській правді” повідомив голова КОДА Олександр Горган, передає інформаційний портал “Моя Київщина“.

“Сьогодні відбулося засідання комісії з надзвичайних ситуацій, де заслуховували інформацію щодо табору. За її результатами ми прийняли рішення достроково закрити зміну, бо там виявлено низку системних посадових порушень і зловживань”, – сказав він.

За словами Горгана, зміна закривається від 11 липня. Керівник ОДА додав, що заклад зможе прийняти нову зміну дітей тільки після того, пройде повторну перевірку.

“Ми зміну закриваємо. І не даємо заїзд до того, часу, поки не буде проведено повторне лабораторне дослідження і не будуть отримані результати, які дозволять визнати заклад придатним для прийому дітей”, – сказав він.

Серед порушень, які озвучували на комісії, Горган назвав те, що в харчоблоці табору виявили бактерії групи кишкової палички, патогенний стафілокок та патогенну флору.

Крім того, за його словами Горгана, до хворих дітей не пускали медиків майже дві доби і намагалися самостійно їх лікувати, проте призначені препарати були не вірними, що може мати дуже складні наслідки у майбутньому.

Також, він підкреслив, що людина, яка не пускала на територію закладу перевіряючих, не надавала допомогу, вона суміщає дві посади.

“Він начальник медчастини цього табору і він же сам заступник головного лікаря і відповідає за екстрену меддопомогу в районі”, – підсумував Горган.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/bcf7bd8a85dc3d142d2c54f07d9653a1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/bcf7bd8a85dc3d142d2c54f07d9653a1-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьСуспільствозакриття табору,ОТ "Славутич",ОтруєнняКиївська обласна адміністрація достроково закриває зміну у ТОВ 'Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу 'Славутич', де 2 липня зареєстрували харчове отруєння 12 дітей Про це 'Українській правді' повідомив голова КОДА Олександр Горган, передає інформаційний портал 'Моя Київщина'. 'Сьогодні відбулося засідання комісії з надзвичайних ситуацій, де заслуховували інформацію щодо табору. За її результатами...| Київської області та України | Kiev Time