Вчора у прокуратурі Київщини повідомили про засудження до 8 років позбавлення волі горе-матері, яка намагалася продати власного сина за 35 тис доларів  

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Наприкінці жовтня минулого року співробітники прокуратури Київської області спільно зі слідчим управлінням та управлінням боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Київській області затримали 22-річну дівчину, яка намагалась за 35 тисяч доларів США продати свого дворічного сина.

“За процесуального керівництва прокуратури Київської області затверджено та скеровано до Києво-Святошинського районного суду обвинувальний акт відносно горе-матері у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) КК України”, – повідомили у прокуратурі.

У ході судового розгляду обвинувачена вину визнала в повному обсязі та надала ґрунтовні показання в суді.

За результатом судового розгляду прокуратура області орієнтувала суд на призначення покарання у виді позбавлення волі строком на 8 років.

Однак, судом призначено покарання з застосуванням ст. 69 КК України у виді 5 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України суд звільнив горе-матір від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки, з подальшим накладенням обов’язків, передбачених ст. 76 КК України.

Принципово не погоджуючись із незаконним рішенням суду першої інстанції прокуратурою Київської області подано апеляційну скаргу, за результатами розгляду якої жінку засуджено до 8 років позбавлення волі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/0e75ed8884091dfcc3374ab05a29ccc3.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/0e75ed8884091dfcc3374ab05a29ccc3-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьКриміналгоре-матір,Київщина,кримінал,судВчора у прокуратурі Київщини повідомили про засудження до 8 років позбавлення волі горе-матері, яка намагалася продати власного сина за 35 тис доларів   Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області. Наприкінці жовтня минулого року співробітники прокуратури Київської області спільно зі слідчим управлінням та управлінням боротьби зі...| Київської області та України | Kiev Time