Вт. Тра 21st, 2024

Нещодавно завершився конкурс “Miss Military Fantasy”, який проводила українська спільнота “Бойовий бюлетень”. Найпривабливішу українку, яка захищає свою країну обирали інтернет-користувачі.

Вчора, 5 березня були оприлюднені результати конкурсу “Miss Military Fantasy”. Його учасницями стали 124 українські амазонки, які захищають Україну.

“Жінка-мати, жінка-любляча сестра, кохана дружина і жінка-воїн. Такими барвами сяяли обличчя наших бойових соратниць, котрі у лиху годину стали на захист України пліч о пліч з чоловіками, при цьому не втративши жіночності, привабливості, чарівності і загадковості. Кожна з конкурсанток варта перемоги. Для тих, хто голосував за вас було не просто визначитися і це ви, наші красуні, побачили у сповнених теплом коментарях до ваших фотографій”, – відзначили представники Бойового Бюлетня.

Так, за результатами голосування, найбільшу кількість балів отримала старший солдат Ольга Бенда (Тарасевич) з Вінниці, яка служила у 72-й ОМБр, а сьогодні проходить службу в Києво-Святошинському РВК. За неї свій голос віддали 16203 користувачі соцмережі Facebook.

“До поранення захоплювалася кулінарією, легкою атлетикою, волейболом. Після поранення з’явились нові захоплення – вишивка, плетіння бісером; також багато часу приділяю вихованню сина. Я дуже сподіваюсь, що з часом повернусь до спорту. Моя мрія – достойно представити Україну в наступних “Іграх нескорених” (Invictus Games). Моє гасло – “Ніколи не здавайся”, – розповіла про себе Ольга Бенда.

Нагадаємо, у січні сайт 04563.com.ua розповідав історію тендітної дівчини, військовослужбовця 72-ої бригади – Ольги Бенди, яка втратила ногу у зоні АТО.Related Post