Згідно з новими правилами, іспити на отримання водійського посвідчення в Україні мають стати більш прозорими, а оцінювання – зрозумілішим. Для цього Головний сервісний центр МВС розробив і впровадив спеціальний чек-лист для практичного іспиту з водіння. У ньому будуть відзначатися типові помилки екзаменованих, сюди ж виставлятимуть оцінки по кожному етапу іспиту.

Нагадаємо, що наприкінці 2017 року іспит на отримання водійських прав був розділений на два етапи. Перший відтепер проходить на майданчику для навчання початкового управління. Тут майбутні водії демонструють свої уміння починати рух на підйомі і спуску, гальмувати і маневрувати.

Другий етап іспиту відбувається на маршруті серед дорожнього руху, де водіям необхідно маневрувати в потоці, дотримуватися правил дорожнього руху і не створювати аварійні ситуації.

За новими правилами, екзаменатор ставитиме у чек-лист позначки про проходження або непроходження водіями етапу випробувань. Після закінчення іспиту учень зможе ознайомитись із зазначеними екзаменатором помилками, залишивши на чек-листі підпис. Крім цього, екзаменований, при підписанні чек-листа зможе зафіксувати свою незгоду з результатом, оскаржити його в сервісному центрі.

Як повідомляють у сервісних центрах МВС, фото- і відеофіксацію складання іспиту планують ввести вже у цьому році.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/images-707x400-2.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/images-707x400-2-150x150.jpegКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Водійське посвідчення,іспити,нові правилаЗгідно з новими правилами, іспити на отримання водійського посвідчення в Україні мають стати більш прозорими, а оцінювання – зрозумілішим. Для цього Головний сервісний центр МВС розробив і впровадив спеціальний чек-лист для практичного іспиту з водіння. У ньому будуть відзначатися типові помилки екзаменованих, сюди ж виставлятимуть оцінки по кожному етапу іспиту. Нагадаємо,...| Київської області та України | Kiev Time