З 1 по 30 квітня на Київщині проводитиметься місячник добровільної здачі зброї. Під час оперативно-профілактичної операції поліцейські будуть працювати над виявленням та вилученням з незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв, а також щодо розкриття злочинів, скоєних з використанням зброї.

Переяслав-Хмельницький відділ поліції звертається до всіх небайдужих громадян та просить негайно інформувати поліцію щодо осіб, у користуванні яких перебуває незареєстрована зброя, та місць незаконного зберігання зброї, боєприпасів та вибухових речовин.

Відповідно до чинного законодавства, особи, які добровільно здадуть незареєстровану зброю, а також вибухові речовини, звільняються від кримінальної відповідальності. У випадку, якщо зброя, боєприпаси чи інші заборонені речовини будуть вилучені у громадян правоохоронцями, власники нестимуть відповідальність згідно зі ст. 263 Кримінального кодексу України за «незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», яка передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Повідомляє Вісник Переяславщини

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/dobrovilna-zdacha-zbroyi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/dobrovilna-zdacha-zbroyi-150x150.jpgKievTimeЗброя УкраїниПереяслав-ХмельницькийСуспільстводобровільна здача зброї,незареєстрована зброя,Переяслав-Хмельницький,ПоліціяЗ 1 по 30 квітня на Київщині проводитиметься місячник добровільної здачі зброї. Під час оперативно-профілактичної операції поліцейські будуть працювати над виявленням та вилученням з незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв, а також щодо розкриття злочинів, скоєних з використанням зброї. Переяслав-Хмельницький відділ поліції звертається до всіх небайдужих...| Київської області та України | Kiev Time