Київрада підтримала рішення міської ради Переяслава-Хмельницького; справа за депутатами Верховної ради.

14 грудня на сесії Київської обласної ради депутати підтримали рішення Переяслав-Хмельницької міської ради про повернення місту історичної назви Переяслав. Про це повідомляє прес-служба Київради.

“Раніше міська рада Переяслав-Хмельницького прийняла рішення про перейменування міста. Ми затвердили те, що було узгоджено раніше. Рішення прийнято сьогодні”, – відзначили в прес-службі.

Остаточне рішення про повернення місту історичної назви має прийняти Верховна Рада.

Нагадаємо, депутати міської ради Переяслав-Хмельницького підтримали рішення про поверненню місту історичної назви 26 жовтня 2017 року.

Довідка: приставку “Хмельницький” в назві міста додала радянська влада у 1943 році. Така ідея спотворила бренд міста і відкинула тисячолітню історію населеного пункту. Перші згадки Переяслава в літописах з’являються ще в 907 році в договорі Русі з Візантією.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міськрада Переяслав-Хмельницького розірвала побратимство райцентру з двома містами в РФ.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/882000.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/882000-150x150.jpgYuliyaКиївська областьПереяслав-ХмельницькийСуспільствоперейменування,Переяслав-ХмельницькийКиїврада підтримала рішення міської ради Переяслава-Хмельницького; справа за депутатами Верховної ради. 14 грудня на сесії Київської обласної ради депутати підтримали рішення Переяслав-Хмельницької міської ради про повернення місту історичної назви Переяслав. Про це повідомляє прес-служба Київради. 'Раніше міська рада Переяслав-Хмельницького прийняла рішення про перейменування міста. Ми затвердили те, що було узгоджено раніше....| Київської області та України | Kiev Time