ДСНС спішно розчищає трасу “Одеса-Київ” від ожеледі та визволяє із заметів застряглі авто.

В Київській області, на ділянці траси “Київ-Одеса” між Білою Церквою та Жашковом утворилися затори загальною довжиною 7,5 км. В той же час, проїзд іншими дорогами державного та регіонального значення на Київщині забезпечено, повідомляє ДСНС.

“Автомобілі почергово буксируються 19 тягачами. З заметів вивільнено 402 автомобілі. Всього до ліквідації заторів залучено 49 одиниць техніки та 111 чоловік, у тому числі від ДСНС – 20 одиниць техніки та 76 чоловік особового складу. ДСНС розгорнуто 2 пункти обігріву людей”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві наголошують, що з метою розчищення від ожеледі зазначеної ділянки обмежено рух усього автотранспорту зі сторони Білої Церкви в сторону Одеси та зі сторони Жашкова у напрямку Києва.

За даними Автомобільних доріг України, станом на 8.00 ранку, існують обмеження на рух великовагового транспорту у 7 областях.

Нагадаємо, за минулу добу у Києві через снігопад сталося 367 ДТП.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj-13.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj-13-150x150.jpgYuliyaБіла ЦеркваКиївська областьзатори на в'їздах до Києва,снігопад,траса "Київ-Одеса"ДСНС спішно розчищає трасу 'Одеса-Київ' від ожеледі та визволяє із заметів застряглі авто. В Київській області, на ділянці траси 'Київ-Одеса' між Білою Церквою та Жашковом утворилися затори загальною довжиною 7,5 км. В той же час, проїзд іншими дорогами державного та регіонального значення на Київщині забезпечено, повідомляє ДСНС. 'Автомобілі почергово буксируються 19...| Київської області та України | Kiev Time