В місті Вишгород, що під Києвом, мама немовляти звернулася до поліції з повідомленням про викрадення дитячого візочка, який вона ненадовго залишила у під’їзді.

За гарячими слідами патрульні затримали крадія поблизу одного з ломбардів міста. Ним виявився 31-річний неодноразово судимий місцевий житель.

За фактом крадіжки поліція відкрила кримінальне провадження. Чоловікові загрожує до трьох років позбавлення волі.

Візочок повернуто власниці.

Повідомляє 13 червня відділ комунікації поліції в Київській області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/12345-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/12345-707x400-150x150.jpgКиївTimeВишгородКиївська областьКриміналВишгород,дитячий візочок,крадіжка,ПоліціяВ місті Вишгород, що під Києвом, мама немовляти звернулася до поліції з повідомленням про викрадення дитячого візочка, який вона ненадовго залишила у під’їзді. За гарячими слідами патрульні затримали крадія поблизу одного з ломбардів міста. Ним виявився 31-річний неодноразово судимий місцевий житель. За фактом крадіжки поліція відкрила кримінальне провадження. Чоловікові загрожує до...| Київської області та України | Kiev Time