Очевидці та власники пошкоджених автомобілей звинувачують у недбалості місцеве ЖКГ.

У селищі Софіївська Борщагівка на Київщині бурульки, які падали з даху ЖК “Софія” просто на припарковані внизу автівки, пошкодили близько 18 з них. Про це ТСН.ua повідомила очевидиця та власниця одного з автомобілів.

За її словами, інцидент стався у вихідний день, 24 грудня, тож на проблему не звернули уваги представники місцевого ЖКГ. Власники пошкоджених автівок викликали поліцію, правоохоронці склали протоколи та порадили звертатись до суду

“Приблизно 18 машин постраждало, і моя також. У поліції нам сказали, щоб ми подавали до суду, а у ЖЕКу якось не звертають на це увагу”, – розповіла очевидиця.

За словами жінки, все могло скластися набагато гірше, оскільки поблизу розташовані дитячі майданчики, а поряд часто ходять перехожі з дітьми. Жінка відмітила, що інцидент стався через те, що у будинків косі дахи, тому вчасно не прибраний сніг та бурульки зісковзують і падають.

Нагадаємо, під час снігопаду в столиці протягом лише однієї доби у КП “Київблагоустрій” винесли близько 300 приписів з вимогою подбати про прибирання снігу на закріплених за ними територіях власникам працюючих цілодобово закладів.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/40e2a03a104c27eb5a7f391bf14b57cc.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/40e2a03a104c27eb5a7f391bf14b57cc-150x150.jpegYuliyaКиєво-СвятошинськийКиївська областьПодіїприбирання снігуОчевидці та власники пошкоджених автомобілей звинувачують у недбалості місцеве ЖКГ. У селищі Софіївська Борщагівка на Київщині бурульки, які падали з даху ЖК 'Софія' просто на припарковані внизу автівки, пошкодили близько 18 з них. Про це ТСН.ua повідомила очевидиця та власниця одного з автомобілів. За її словами, інцидент стався у вихідний день, 24...| Київської області та України | Kiev Time