У Києво-Святошинському районі стався вибух саморобного пристрою, постраждала одна людина.

З’ясувалося, що група молодих людей, які є працівниками місцевої станції технічного обслуговування, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вирішили пожартувати і один з них створив власноруч саморобний пристрій, який і вибухнув в чоловіка прямо в руках.

Наразі чоловік перебуває в місцевій лікарні з травмою руки.

Правоохоронці на місці події вилучили уламки саморобного пристрою для подальшої експертизи. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження).

Повідомляє 13 червня відділ комунікації поліції в Київській області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Vybuh1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Vybuh1-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиєво-СвятошинськийКиївська областьКриміналСуспільствовибух,Києво-Святошинський район,Поліція,постраждалий,саморобний пристрійУ Києво-Святошинському районі стався вибух саморобного пристрою, постраждала одна людина. З’ясувалося, що група молодих людей, які є працівниками місцевої станції технічного обслуговування, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вирішили пожартувати і один з них створив власноруч саморобний пристрій, який і вибухнув в чоловіка прямо в руках. Наразі чоловік перебуває в місцевій лікарні...| Київської області та України | Kiev Time