В Обухові внаслідок пожежі знищено повністю два автомобілі та один пошкоджено

У вівторок, 3 квітня, в Обухові Київської області сталося загоряння автомобілів, припаркованих у дворі житлового будинку. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС у Київській області.

повідомлення про загоряння двох автомобілів за адресою: м. Обухів,  вул. Каштанова надійшло до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району о 16:58.

Внаслідок пожежі знищено повністю 2 автомобілі та один пошкоджено.

Пожежу локалізовано о 17:20 та повністю ліквідовано о 18:00.

Причини пожежі встановлюються.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/91_main.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/91_main-150x150.jpgadminКиївська областьКриміналОбухівПодіїСуспільствоВ Обухові внаслідок пожежі знищено повністю два автомобілі та один пошкоджено У вівторок, 3 квітня, в Обухові Київської області сталося загоряння автомобілів, припаркованих у дворі житлового будинку. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС у Київській області. повідомлення про загоряння двох автомобілів за адресою: м. Обухів,  вул. Каштанова надійшло до оперативно-диспетчерської служби...| Київської області та України | Kiev Time