Про це написав народний депутат та кандидат по 95-му виборчому округу Андрій Немировський на своїй торінці в Facebook.
Цитуємо:
“Як у Вишневому перейти через залізницю !?
Через залізничну колію ніяким іншим чином, окрім пішохідного мосту на відстані приблизно 1,5 км (від Повороту з вул. Балукова по ЖД Переїзду вул. Чорновола-Вітянська-Лесі Українки перейти неможливо!

Тобто, якщо потрібно перейти по землі – то потрібно добрих 25 хв йти пішки!
Будівництво мосту з ліфтами для переходу осіб з обмеженими фізичними можливостями та батькам з колисками, людям похилого віку – питання №1 у сфері реалізації програми соціальної політики!

Нещодавно отримав проміжну відповідь від Кабінету міністрів України.
Доручення на опрацювання мого звернення вже отримали Укрзалізниця та міністерство інфраструктури!

 

Ці 2 мости на станції «Вишневе» в жалюгідному стані. Щодня ним користуються тисячі людей. Будівництво такого спеціалізованого мосту коштує всього 6-8 млн. грн. Впевнений, що їх спільно знайдуть в державному та місцевому бюджеті!

Робота триває!
А яких інфраструктурних об’єктів не вистачає у Києво-Святошинському районі ?”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/Pishohodnyj-mist-1024x589.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/Pishohodnyj-mist-150x150.jpgadminВишневеКиївська областьПодіїСуспільствоАндрій НемировськийПро це написав народний депутат та кандидат по 95-му виборчому округу Андрій Немировський на своїй торінці в Facebook. Цитуємо: 'Як у Вишневому перейти через залізницю !? Через залізничну колію ніяким іншим чином, окрім пішохідного мосту на відстані приблизно 1,5 км (від Повороту з вул. Балукова по ЖД Переїзду вул. Чорновола-Вітянська-Лесі Українки перейти...| Київської області та України | Kiev Time