79-річний хворий на Альцгеймера житель села Плесецьке Васильківського району зник 17 квітня. Про це повідомила до поліції його дружина та зазначила, що він пішов з дому вдень і, можливо, через втрату пам’яті не може самостійно повернутися.

Упродовж двох днів особовий склад Васильківський відділ поліції та поліцейські інших районів області посилено розшукували зниклого літнього чоловіка.

На щастя, вчора, 19 квітня, втомленого та знесиленого дідуся знайшли у лісовому масиві села Плесецьке. Два дні без води та їжі він блукав лісом. Правоохоронці одразу передали його лікарям.

Наразі чоловік знаходиться під пильним наглядом медиків. Його життю вже нічого не загрожує.

Відділ комунікації поліції Київської областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Evakuyrovano-400-chelovek-v-sledstvye-obnaruzhenyya-artylleryjskogo-snaryada-vremen-Vtoroj-myrovoj-vojny.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Evakuyrovano-400-chelovek-v-sledstvye-obnaruzhenyya-artylleryjskogo-snaryada-vremen-Vtoroj-myrovoj-vojny-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьзниклий,Київщина79-річний хворий на Альцгеймера житель села Плесецьке Васильківського району зник 17 квітня. Про це повідомила до поліції його дружина та зазначила, що він пішов з дому вдень і, можливо, через втрату пам’яті не може самостійно повернутися. Упродовж двох днів особовий склад Васильківський відділ поліції та поліцейські інших районів області посилено розшукували зниклого літнього чоловіка. На щастя, вчора,...| Київської області та України | Kiev Time