На спецлінію 102 поліції Київщини надійшло повідомлення про те, що в одному з гуртожитків міста Білої Церкви чути запах газу.

За лічені хвилини за вказаною адресою працювали слідчо-оперативна група, рятувальники, оперативна служба газу. Своє заключення працівники газової служби винесли одразу – це не витік природнього газу.

Як з’ясувалось, студенти одного з місцевих коледжів у гуртожитку зчинили сварку. Під час «розбірки» хтось із хлопців використав газовий балончик.

Четверо неповнолітніх, віком 15-17 років, надихались перцевого газу і були доправлені до лікарні, де їм медики надали першу невідкладну допомогу.

Наразі працівники поліції встановлюють усі обставини інциденту, хто і де взяв газовий балончик, опитуються свідки. Евакуації мешканців гуртожитку не проводилось.

Повідомляє 29 травня відділ комунікації поліції в Київській області  https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/images-707x400-1.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/images-707x400-1-150x150.jpegКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,гуртожиток,Поліція,розпилення газуНа спецлінію 102 поліції Київщини надійшло повідомлення про те, що в одному з гуртожитків міста Білої Церкви чути запах газу. За лічені хвилини за вказаною адресою працювали слідчо-оперативна група, рятувальники, оперативна служба газу. Своє заключення працівники газової служби винесли одразу – це не витік природнього газу. Як з’ясувалось, студенти одного з...| Київської області та України | Kiev Time