Патрульна поліція використала табельну зброю для зупинки автомобіля у Ржищеві. Про це повідомив речник поліції Київщини Микола Жукович.

За словами Жуковича, поліція приїхала на виклик громадян, які повідомляли, що дівчина з металевим інструментом бігає вулицею та погрожує людям.

При появі поліції дівчина закрилась в автомобілі ВАЗ-21099 і влаштувала перегони.

З відео опублікованого користувачем Facebook Олексієм Соломенцевим видно, що патрульний самотужки намагався зупинити машину.

У поліції повідомили, що дівчина була одна в машині, в той час на відео можна побачити, що вона сидить на задньому сидінні, а хто в цей час кермує автомобілем не видно.

Цирки и погоня )))

Gepostet von Алексей Соломенцев am Donnerstag, 24. Mai 2018

За словами Жуковича, поліцейський використав табельну зброю, оцінку таким діям повинна надати прокуратура.

Як повідомив речник поліції, за попередніми даними медичної експертизи дівчина була в стані наркотичного сп’яніння, а саме вона вживала амфетаміни.

На даний момент дівчина перебуває у відділку поліції, де надають кваліфікацію її діям.

Повідомляється, що дівчина перебуває у відділку разом з власником машини, який виявився її співмешканцем.

У поліції повідомляють, що окрім транспортних засобів, у інциденті ніхто не постраждав.

“Громадське”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Politsiya-vykorystala-tabelnu-zbroyu-dlya-zupynky-avtomobilya.-Video.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Politsiya-vykorystala-tabelnu-zbroyu-dlya-zupynky-avtomobilya.-Video-150x150.jpgKievTimeКиївська областьКриміналСуспільстводівчина,Поліція,табельна зброяПатрульна поліція використала табельну зброю для зупинки автомобіля у Ржищеві. Про це повідомив речник поліції Київщини Микола Жукович. За словами Жуковича, поліція приїхала на виклик громадян, які повідомляли, що дівчина з металевим інструментом бігає вулицею та погрожує людям. При появі поліції дівчина закрилась в автомобілі ВАЗ-21099 і влаштувала перегони. З відео опублікованого...| Київської області та України | Kiev Time