5 травня, співробітники Управління внутрішньої безпеки та Головного слідчого управління СБУ затримали на хабарі оперуповноваженого одного з підрозділів служби на Київщині

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прес-службу СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що співробітник Головного управління СБУ у місті Києві та Київській області вимагав п’ять тисяч доларів від директора одного з дошкільних закладів регіону.

Він витребував у чиновника документацію на проведення у закладі ремонтних робіт. Незважаючи на відсутність порушень, хабарник обіцяв “знайти” їх у разі не сплати грошей.

Майор також планував “завести” у дитячий садок постачальника продуктів харчування, продукція якого не відповідала встановленим нормам.

Правоохоронці затримали оперуповноваженого в одному із райцентрів Київщини після отримання другої частини хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/213c7e4-sbu-sbu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/213c7e4-sbu-sbu-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьКиївщина,СБУ,хабар 5 травня, співробітники Управління внутрішньої безпеки та Головного слідчого управління СБУ затримали на хабарі оперуповноваженого одного з підрозділів служби на Київщині Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на прес-службу СБУ. Оперативники спецслужби встановили, що співробітник Головного управління СБУ у місті Києві та Київській області вимагав п’ять тисяч доларів від директора...| Київської області та України | Kiev Time