Як повідомляє прес-служба театру, саксаганці готують для вас, шановні глядачі, нову прем’єру – “Єва з апельсинами” (“Це була не П’ята, а Дев’ята”) відомого та популярного італійського драматурга Альдо Ніколаї.

Неочікувана, приголомшлива, захоплива, ексцентрична, феноменальна, парадоксальна, гостросюжетна і трохи кримінальна вистава про любов, пристрасть та стосунки!

Як далеко може зайти жінка, щоб спокусити чоловіка? Які методи впливу на протилежну стать знаходить вона для втілення своїх підступних планів? Чи бере вона до уваги усі ризики, щоб уникнути покарання та вийти сухою з води?

Непередбачуваний сюжет, справжні італіські пристрасті та інтрига, яка тримає у напрузі до самого кінця!

Можна таке пропустити? Саксаганці вважають, що ні за яких обставин!

Слідкуйте за анонсами та поспішайте придбати квитки у театральній касі або забронювати за номерами тел.: 34-25-12 та 39-01-65

Дійові особи та виконавці:

Єва – Ксенія Антонова, Альона Фридинська

Бруно – Артем Бочек, Владислав Красіков

Маріо – Олександр Самойленкоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/f97ac2be907fe5bc2ac21cbb3aacf027_L-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/f97ac2be907fe5bc2ac21cbb3aacf027_L-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьКультураБіла Церква,дозвілля,Прем'єра,театр СаксаганськогоЯк повідомляє прес-служба театру, саксаганці готують для вас, шановні глядачі, нову прем'єру - 'Єва з апельсинами' ('Це була не П'ята, а Дев'ята') відомого та популярного італійського драматурга Альдо Ніколаї. Неочікувана, приголомшлива, захоплива, ексцентрична, феноменальна, парадоксальна, гостросюжетна і трохи кримінальна вистава про любов, пристрасть та стосунки! Як далеко може зайти жінка, щоб...| Київської області та України | Kiev Time