З 18 по 22 березня учні та педагоги Центру ВПВ і ДП БНВО “Звитяга” відвідали Львівський університет безпеки життєдіяльності. Візит відбувся у рамках профорієнтаційної роботи та на підставі підписаної угоди про співпрацю.

Про це повідомляє начальник Управління освіти та науки Білоцерківської міськради Юрій Петрик.

З візитом до Львову були направлені учні 10-х класів закладів загальної середньої освіти міста, які у майбутньому планують обрати професію, пов’язану з МНС.

У Львові білоцерківських учнів та педагогів зустрічали ректор університету і його заступники. До музею університету учні передали вимпел від БНВО “Звитяга”. Протягом трьох днів школярі взяли участь в екскурсії містом, практичних заняттях в аудиторіях університету, заняттях у тренажерному залі, практичних заняттях на полігоні разом із курсантами закладу.

“Ця поїздка – ще один напрям діяльності Центру “Звитяга”, це допомога визначитися з майбутньою професією, адже учні могли особисто побачити і поспілкуватися з викладачами Львівського університету безпеки життєдіяльності.”, – відзначив Юрій Петрик.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/6a9089-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/6a9089-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Львів,Профорієнтаційний візит,Центр "Звитяга",Юрій ПетрикЗ 18 по 22 березня учні та педагоги Центру ВПВ і ДП БНВО 'Звитяга' відвідали Львівський університет безпеки життєдіяльності. Візит відбувся у рамках профорієнтаційної роботи та на підставі підписаної угоди про співпрацю. Про це повідомляє начальник Управління освіти та науки Білоцерківської міськради Юрій Петрик. З візитом до Львову були направлені учні...| Київської області та України | Kiev Time