Пт. Лис 8th, 2024

Керівництво КП “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” взяли участь у робочій нараді з питань організації аварійно-рятувальних та протипожежних заходів під час польотів. Під час заходу також обговорили нові підходи до проведення сертифікації аеропортів/аеродромів в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу.

Захід проходив під егідою Асоціації “Аеропорти України” ЦА із залученням фахівців Державіаслужби України, Міністерства надзвичайних ситуацій та Міністерства оборони, ДП “Украерорух”.

Під час наради заступник директора по авіаційній діяльності Олександр Пасічник відзначив, що у зв’язку з тим, що Україна обрала курс на інтеграцію в Європу, сьогодні постало питання про впровадження більш удосконалених та сучасних європейських норм у сфері авіації. Зокрема, Державіаслужба України прийняла наказ №849, який змінює технічні вимоги та адміністративні процедури для сертифікації аеродромів згідно з регламентом Єврокомісії №139.

“Під час наради особливо наголошувалось на тому аспекті, що аеропорти мають докладати усіх зусиль з максимального впровадження світових стандартів сертифікації”, – відзначив Олександр Пасічник.

Вже у травні 2018 року аеродром “Біла Церква” буде проходити сертифікацію, термін якої закінчується 17 червня. За словами Олександра Пасічника, за місяць до цієї дати комісія Державіаслужби планує приїхати в Білу Церкву, для того, щоб перевірити та проінспектувати авіаційний профіль.

У рамках підготовки до перевірки та проходження сертифікації підприємство буде здійснювати ряд робіт із проведення поточного ремонту злітно-посадкової смуги та нанесення розмітки. Як повідомив Олександр Пасічник, підприємству для цього потрібна фінансова допомога від міста.

“Вартість цих робіт становитиме 1 млн. 200 тис.грн. Оскільки комунальне підприємство не має таких коштів, ми змушені звертатись за підтримкою до Білоцерківської міськради” – розповів заступник директора по авіаційній діяльності КП БМР “БВАК”.

На практично-науковому семінарі були присутні фахівці німецької компанії Training Base Weeze, що займається підготовкою спеціалістів у галузі аварійно-рятувального, протипожежного та антитерористичного забезпечення.

“Німецькі фахівці поділились безцінним досвідом з українськими колегами. Ця компанія готовить високопрофесійні кадри не лише для потреб Німеччини, а й для низки країн Європейського Союзу, в тому числі готова навчати фахівців і з України,” – зауважив начальник аварійно-рятувальної служби та протипожежного забезпечення “БВАК” Володимир Дмитрієнко.



Related Post