ГУ ДСНС у Київській області попереджає про паводок – різкий і короткочасний підйом рівня води в річці, збільшення витрати води, що виникає у результаті рясних дощів, інтенсивного танення снігу. Паводок може тривати до декількох діб.

Щоб уникнути неприємних наслідків і руйнувань, слід уважно стежити за інформацією, що передається про паводкову обстановку.

Якщо ваше житло перебуває в зоні можливого підтоплення, необхідно:

– очистит прилеглу територію від сміття;

– очистити кювети, водовідвідні труби під переходами;

– вжит заходів, щоб відвести воду від будинку і споруд (викопати канавки для проходу води);

– заздалегідь подбати про збереження домашніх речей, меблів, документів, електроприладів, а також збережених в льохах і підвалах запасів овочів і заготовок.

При наявності домашніх тварин визначте можливість їх розташування на підвищених ділянках або організуйте групи для організованого випасу худоби в безпечному місці, з необхідним запасом кормів.

Перенесіть на верхні поверхи (горища) цінні предмети і речі, постарайтеся провести укріплюючі роботи на подвір’ї (оббити вікна, двері дошками, закріпіть дрова, будівельні матеріали і т.д.).

Організуйте чергування жителів на своїй вулиці, населеному пункті.

БАТЬКИ І ПЕДАГОГИ! Не допускайте дітей до річки без нагляду дорослих, особливо під час льодоходу; попередьте їх про небезпеку знаходження на льоду при перетині річки або озера. Розкажіть дітям про правила поведінки у період паводку, суворо забороняйте їм пустувати поблизу води. Відірвана крижина, холодна вода, швидка течія загрожують загибеллю. Пам’ятайте, що в період паводку, навіть при незначному льодоході, нещасні випадки найчастіше трапляються з дітьми. Роз’ясніть дітям запобіжні заходи у період льодоходу і весняної повені. Навесні потрібно посилити контроль за місцями ігор дітей.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/povin-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/povin-707x400-150x150.jpegКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,весняна вода,ГУ ДСНСГУ ДСНС у Київській області попереджає про паводок - різкий і короткочасний підйом рівня води в річці, збільшення витрати води, що виникає у результаті рясних дощів, інтенсивного танення снігу. Паводок може тривати до декількох діб. Щоб уникнути неприємних наслідків і руйнувань, слід уважно стежити за інформацією, що передається про паводкову обстановку. Якщо...| Київської області та України | Kiev Time