Сьогодні, 6 березня, Білоцерківщина відзначила свою 95 річницю із дня заснування. Святкування цієї солідної дати відбулось у театрі імені Саксаганського.

На День народження Білоцерківського району завітали почесні гості, представники влади усіх рівнів, державні службовці, громадський актив та члени золотого фонду.

Це свято можна назвати зустріччю поколінь, які у різні роки будували та розвивали район, який на сьогодні об’єднує 60 населених пунктів. Голова Білоцерківської РДА Геннадій Джегур у вітальній промові відзначив, що Білоцерківський район є одним із кращих у Київській області. Очільник району подякував усім, хто сприяв розвитку Білоцерківщини та трудиться і донині в ім’я її процвітання.

Свої вітання та подяку трударям висловив і заступник голови КОДА Іван Турчак.

Підкресливши успіхи та досягнення Білоцерківщини, не забули відзначити гідних керівників Білоцерківського району минулих років. Певним визнанням здобутків та показників стало нагородження їх пам’ятними знаками. Подяки та почесні грамоти отримали кращі працівників Білоцерківського району. Відзнаки Президента та Прем’єр-містра України отримали також учасники АТО, представники організацій, установ та господарств Білоцерківщини.

Утім не тільки радістю рясніють сторінки історії району. На заході не могли не згадати наших захисників. Героїв АТО вшанували хвилиною мовчання та зворушливою піснею від артистів театру.

Після низки теплих слів на честь трударів району, святкова зустріч продовжилась концертом від майстрів розважальної програми – Саксаганців.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Coat_of_arms_of_Bilotserkivskyi_Raion-707x400.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Coat_of_arms_of_Bilotserkivskyi_Raion-707x400-150x150.pngКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьПодіїСуспільствоБіла Церква,Геннадій Джегур,громадський актив,Іван Турчак,святкування,театр СаксаганськогоСьогодні, 6 березня, Білоцерківщина відзначила свою 95 річницю із дня заснування. Святкування цієї солідної дати відбулось у театрі імені Саксаганського. На День народження Білоцерківського району завітали почесні гості, представники влади усіх рівнів, державні службовці, громадський актив та члени золотого фонду. Це свято можна назвати зустріччю поколінь, які у різні роки...| Київської області та України | Kiev Time