Саме такий воркшоп для дизайнерів, студентів професійних ВУЗів, художників та архітекторів проводився в офісі Агенції стратегічного розвитку.

Усі присутні, використовуючи крафтові матеріали, створювали дизайн ілюстрацій, які в майбутньому зможуть прикрашати вулиці міста та включені у набір подарункових листівок до Дня міста.

Заняття дало змогу його учасникам на практиці застосувати графічні елементи та кольори новоствореного логотипу міста, виявити власне бачення під час виготовлення банера до 986-ї річниці Білої Церкви.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/d30b6b-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/d30b6b-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоАгенція стратегічного розвитку,Біла Церква,День міста,підготовка,творчий воркшопСаме такий воркшоп для дизайнерів, студентів професійних ВУЗів, художників та архітекторів проводився в офісі Агенції стратегічного розвитку. Усі присутні, використовуючи крафтові матеріали, створювали дизайн ілюстрацій, які в майбутньому зможуть прикрашати вулиці міста та включені у набір подарункових листівок до Дня міста. Заняття дало змогу його учасникам на практиці застосувати графічні...| Київської області та України | Kiev Time