26 березня, на центральному пляжі Білої Церкви двох маленьких дітей врятував з крижаної води, ризикуючи власним життям, 17-річний студент першого курсу Білоцерківського аграрного університету Ілля Махаринець.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Київської області.

Хлопець, будучи на пробіжці, у районі центрального пляжу Білої Церкви, раптом почув крики про допомогу. Як розповів сам Ілля, у той час на пляжі знаходився тільки він один. Зрозумівши, що йому більше нема на кого розраховувати, він швидко скинув верхній одяг і поповз льодом до потопаючих.

Ілля побачив, що в десяти метрах від берега у воді борсаються двоє хлопчаків, років шести на вигляд. Одного з них він схопив за руку і витягнув на лід. Потім так само поповз і дотягнув хлопчика до берега, після чого кинувся за другим малюком. Ілля встиг саме вчасно: першокласник відпустив руки і пішов на дно. Ілля схопив хлопчика за волосся в останній момент.

Але тонкий лід не витримав і провалився. Ілля разом з першокласником пішов під воду. Але студент ні на мить не випустив малюка з рук. Якимось чином Ілля зумів і сам вибратися на крижину, і витягнути дитину.

Врятовані хлопчаки – першокласники 6 і 7 років – кажуть, що гралися, бігали льодом і самі не помітили, як опинилися у воді.

“Ілля – син воїна АТО, живе в Черкаській області. Дивно, але цей хлопець уже вдруге рятує людські життя. Восени минулого року студент-першокурсник витягнув з крижаної води літнього чоловіка. Будемо думати про те, як його нагородити”, – сказали у ГСЧС Київської області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/a621f4056a48221856be996c82a1fbca-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/a621f4056a48221856be996c82a1fbca-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьПодіїСуспільствоБіла Церква,ГСЧС Київської області,ГУ ДСНС,Ілля Махаринець,Потопаючих діти26 березня, на центральному пляжі Білої Церкви двох маленьких дітей врятував з крижаної води, ризикуючи власним життям, 17-річний студент першого курсу Білоцерківського аграрного університету Ілля Махаринець. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Київської області. Хлопець, будучи на пробіжці, у районі центрального пляжу Білої Церкви, раптом почув крики про допомогу. Як розповів сам...| Київської області та України | Kiev Time