У Білій Церкві активісти прикрасять дерева в’язаними візерунками

В Білій Церкві ініціативна група дівчат із масиву Леваневського займається реконструкцією та хочуть відновити парк за БК Росава.

Прикрашання дерев – це лише один із кроків, який вони вирішили реалізувати.

Вуличне в’язання або в’язане ґрафіті (англ. urban knitting або англ. yarnbombing) – так називають явище обв’язування пряжею елементів міських вулиць: дерев, лавочок, скульптур та інших елементів міського ландшафту.

Головною відмінністю від інших видів є використання кольорових ниток та тканин, а не фарби чи крейди.

“Якщо хочеш жити в гарній країні, – почни з себе, зі своєї вулиці, міста. Бажання змінити парк за БК Росава з’вилося випадково, з побаченого анонімного посту. Ми не думали що все так закручено, але тепер ми просто не можемо зупипитись!
Нажаль, як би ми не хотіли, але за один тиждень всього не поремонтуєш і не виправиш. Тому, діємо поступово – прибираємо, ремонтуємо, саджаємо, залучаємо зацікавлених людей.
Долучайтеся і ви до нашої ініціативної групи! Будемо раді усім, хто хоче змінити парк для себе та своїх дітей! В нашій ініціативній групі дружньо і весело! Приєднуйтесь.“ – говорить жителька масиву Леваневського Марта Троц.

Місяць назад вони встановили 5 урн у парку за БК Росава, які були надані начальником управління благоустрою та екології Альоною Колотницькою. Розфарбували нові та обновили старі. А ще раніше, 19 травня, провели толоку в цьому парку. Активісти висадили квіти, поприбирали сміття, гілки і каміння.

Марта розповідає, що у перспективі вони хочуть відновити лавки в центрі та зробити сцену з екраном (такий собі – літній театр), а також зону, де був колись танцювальний майданчик.

Разом із усіма, ініціативна група дівчат бажає перетворити цей парк у парк відпочинку та спорту. І саме головне – тільки за час толоки дівчатам вдалося назбирати більше 1000 гривень матеріальної допомоги на відновлення парку Леваневського.

Тож, якщо ви бажаєте долучитись до благоустрою парку за БК Росава або взяти участь у прикрашанні дерев, дівчата будуть вдячні за будь-яку допомогу.

Можливо, у когось є старі яскраві речі, якими можна було б обмотувати дерева? – Звертайтесь до Марти Троц в особисті повідомлення або за телефоном – 096-768-03-27.

Прикрашати будуть протягом наступного тижня.

Повідомляє 6 липня 04563.com.ua


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/mirandadeebroparqueantoniomachado15_5b3e68fc48a44-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/mirandadeebroparqueantoniomachado15_5b3e68fc48a44-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоактивісти,Біла Церква,в'язане ґрафіті,відновлення парку,вуличне в'язання,прикрашання деревВ Білій Церкві ініціативна група дівчат із масиву Леваневського займається реконструкцією та хочуть відновити парк за БК Росава. Прикрашання дерев - це лише один із кроків, який вони вирішили реалізувати. Вуличне в'язання або в'язане ґрафіті (англ. urban knitting або англ. yarnbombing) - так називають явище обв'язування пряжею елементів міських вулиць: дерев,...| Київської області та України | Kiev Time
Немає коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *