У Білій Церкві через неточність діагнозу жінку залікували до смерті

Жителька Білої Церкви Оксана Целікова намагається покарати лікарів Білоцерківського онкодиспансеру, які не змогли врятувати її матір. За версією лікарні – жінка була приречена на смерть. Однак експертизи свідчать зовсім про інше.

Як повідомляє ТСН, у 49 років Маргарита Целікова звернулася до онкодиспансеру, щоб видалити пухлину у грудях. Як зазначено в аналізах, у жінки було доброякісне новоутворення. Тобто, рак який можна вилікувати.

“27 лютого 2017 року до поліції звернулася місцева мешканка із письмовою заявою з приводу того, що в онкодиспансері Білої Церкви померла її мама” – розповів працівник Білоцерківського відділу поліції Андрій Семиренко.

У дочки Оксани зберіглося відео, яке вона зняла за кілька днів до операції і невдовзі після. На ньому жінка навіть не пам’ятає власного імені.

“І на це вони говорять, що вона у нормальному стані. Вона лінива, вона вставати не хоче, казали мені”, – розповідає дівчина.

За два дні після цієї зйомки Маргарита Целікова померла. Лікарі до останнього запевняли, що з мамою все гаразд, мовляв, так люди відходять від операції. Хоча всі, хто відвідував Маргариту, бачили зовсім іншу картину. Маргарита помирала у страшних муках.

Сьогодні її дочка, Оксана, бажає лише одного – покарати винних.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/82045-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/82045-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьПодіїСуспільствоБіла Церква,Неправильний діагноз,Онкодиспансер,ПоліціяЖителька Білої Церкви Оксана Целікова намагається покарати лікарів Білоцерківського онкодиспансеру, які не змогли врятувати її матір. За версією лікарні – жінка була приречена на смерть. Однак експертизи свідчать зовсім про інше. Як повідомляє ТСН, у 49 років Маргарита Целікова звернулася до онкодиспансеру, щоб видалити пухлину у грудях. Як зазначено в аналізах,...| Київської області та України | Kiev Time
Немає коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *