18 травня о 22:35 на пульт зв’язку Аварійно-рятувального загону спеціального призначення надійшло повідомлення від працівників поліції про те, що за адресою м.Біла Церква, вул.Некрасова знаходиться жінка похилого віку, яка не відповідає на дзвінки.

До місця події негайно виїхав особовий склад четвертого рятувального відділення у складі 3-х чоловіків.

Рятувальники за допомогою драбини та шансового інструменту, у присутності працівників поліції відкрили вікно квартири, на підлозі знаходилася жінка, яка потребувала медичної допомоги.

Потерпілу було передано лікарям швидкої допомоги.

Про це сьогодні, 21 травня, повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Київській області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Bez-nazvanyya-707x400-2.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Bez-nazvanyya-707x400-2-150x150.jpegКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,ГУ ДСНС,жінка,Поліція18 травня о 22:35 на пульт зв'язку Аварійно-рятувального загону спеціального призначення надійшло повідомлення від працівників поліції про те, що за адресою м.Біла Церква, вул.Некрасова знаходиться жінка похилого віку, яка не відповідає на дзвінки. До місця події негайно виїхав особовий склад четвертого рятувального відділення у складі 3-х чоловіків. Рятувальники за допомогою драбини...| Київської області та України | Kiev Time