У Білій Церкві розпочала роботу Муніципальна варта

З 4 травня в Білій Церкві заступили на чергування по місту працівники Муніципальної варти. Забезпечувати громадський порядок вони будуть спільно з патрульними Білоцерківського відділу поліції.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, нещодавно муніципальні вартові пройшли конкурс та навчання разом із представниками патрульної поліції.

У п’ятницю, 4 травня міський голова Геннадій Дикий вручив посвідчення працівникам Муніципальної варти.

«Муніципальна варта – це той підрозділ, який у подальшому ми плануємо об’єднати з комунальною установою Білоцерківської міської ради «Інспекція благоустрою», який виконує багато важливих функцій по місту. Але найперша – це безпека проживання людей. Саме за результатами вашої роботи буде оцінюватися робота міської ради, адже вас жителі міста бачитимуть найчастіше. Тому маєте поводитися гідно, поважати людей, а щодо злочинців та порушників застосовувати відповідні заходи. Сьогодні ви маєте великий кредит довіри у громади міста і маєте його виправдати», – відзначив Геннадій Дикий.

Нагадаємо, що комунальне підприємство Муніципальна варта було створене рішенням міської ради №1779-42-VII з метою профілактики правопорушень і забезпечення охорони громадського порядку на території Білої Церкви. Директором муніципалів став Возненко Сергій Григорович, який раніше очолював Білоцерківський відділ поліції.

Джерело 04563.com.uahttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/2ff57e4c998b8bca31c8c60dbbfa09ef_XL-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/2ff57e4c998b8bca31c8c60dbbfa09ef_XL-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Геннадій Дикий,міськрада,Муніципальна варта,ПоліціяЗ 4 травня в Білій Церкві заступили на чергування по місту працівники Муніципальної варти. Забезпечувати громадський порядок вони будуть спільно з патрульними Білоцерківського відділу поліції. Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, нещодавно муніципальні вартові пройшли конкурс та навчання разом із представниками патрульної поліції. У п’ятницю, 4 травня міський голова Геннадій Дикий вручив...| Київської області та України | Kiev Time

Sorry, comments are closed for this post