8 травня представники Білоцерківської міської організації Аграрної партії України прийняли участь в заходах, організованих Білоцерківською міською радою до Дня пам’яті і примирення.
Захід відбувся біля Пам’ятного знаку «Танк Т-34» в м.Біла Церква та зібрав багато сивочолих ветеранів, які ще пам’ятають ті часи і знають, до чого приводять кровопролитні війни.
Від Білоцерківської міської організації Аграрної партії України до Пам’ятного знаку було покладено корзину з квітами.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/3-1-1024x682.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/3-1-150x150.jpegadminБіла ЦеркваКиївська областьКультураПодіїСуспільствоАграрна Партія України8 травня представники Білоцерківської міської організації Аграрної партії України прийняли участь в заходах, організованих Білоцерківською міською радою до Дня пам’яті і примирення. Захід відбувся біля Пам’ятного знаку «Танк Т-34» в м.Біла Церква та зібрав багато сивочолих ветеранів, які ще пам’ятають ті часи і знають, до чого приводять кровопролитні війни. Від Білоцерківської...| Київської області та України | Kiev Time