У вихідні дні 12 та 13 травня в Білій Церкві буде повністю відключено водопостачання. У ці дні відбудеться планова промивка міських водопровідних мереж.

Про це стало відомо з повідомлення департаменту управління ЖКГ Білоцерківської міської ради.

Промивка міських водопровідних мереж проводиться у вихідні дні для того, щоб не паралізувати роботу підприємств і соціальних об’єктів. Білоцерківці зможуть повноцінно користуватися водою лише після 17:00 13 травня.

Якість води відразу після дезінфекції може погіршитися у випадку, якщо в будинку є в наявності застарілі внутрішні мережі – в таких ситуаціях воду необхідно просто спустити у великій кількості.

Промивання проводится з метою знезараження і дезінфекції водопровідних мереж міста. Протягом року в них накопичуються опади і залишки експлуатації технічних вузлів (іржа і т.д.), тому для профілактики і поліпшення якості води потрібно проводити промивку. Основною метою промивки є попередження негативного впливу стану водопровідних мереж на якість води.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/voda-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/voda-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,відключення води,промивка водопровідних мережУ вихідні дні 12 та 13 травня в Білій Церкві буде повністю відключено водопостачання. У ці дні відбудеться планова промивка міських водопровідних мереж. Про це стало відомо з повідомлення департаменту управління ЖКГ Білоцерківської міської ради. Промивка міських водопровідних мереж проводиться у вихідні дні для того, щоб не паралізувати роботу підприємств і соціальних...| Київської області та України | Kiev Time