У Білій Церкві, на острові “Дитинства” під гаслом “Будь еко!” відбувся третій міський еко-пікнік.

Про це повідомляє 27 травня телеканал “112 Україна”.

Острів, як рекреаційну зону, створили понад сорок років тому, а потім закинули і мало хто з містян знав про її існування, зараз його відроджують.

“Такий острів – це альтернатива нашому парку Олександрії, у якому захищена територія. Там не можна повалятися на гамаках, поспівати. Тут – можна. Ми хочемо відкрити цей острів саме для дітей, для молоді.”, – розповідає начальник Управління благоустрою та екології Альона Колотницька.

Допомагають міським службам також школярі, які вже з дитинства стурбовані екологією навколишнього середовища:

“Дуже багато відходів зараз просто викидаються у навколишнє середовище. Вони забруднюють ґрунти, забруднюють воду. Ми не хочемо, щоб це залишилося лише нашою ініціативою. Це має поширюватись у маси”, – розповідає школярка Марія Дмитренко.

Еко-пікнік вже традиційно відбувається за участі громадських організацій та небайдужих містян. Розваги – на будь-який смак: велоперегони, байдарки, багато активностей для дітей та арт-інсталяції.

Також еко-пікнік допомагає тваринам знайти господарів. Домашнього улюбленця гості заходу могли обрати у “центрі всиновлення”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Beloj-TSerkvy-sostoyalsya-eko-pyknyk-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Beloj-TSerkvy-sostoyalsya-eko-pyknyk-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваЕкологіяКиївська областьКультураПодіїСуспільствоБіла Церква,еко-пікнік,острів "Дитинства",святоУ Білій Церкві, на острові 'Дитинства' під гаслом 'Будь еко!' відбувся третій міський еко-пікнік. Про це повідомляє 27 травня телеканал '112 Україна'. Острів, як рекреаційну зону, створили понад сорок років тому, а потім закинули і мало хто з містян знав про її існування, зараз його відроджують. 'Такий острів - це альтернатива нашому...| Київської області та України | Kiev Time