31 травня в Білій Церкві відбулося традиційне щорічне свято «Біла Церква – назустріч дітям» для випускників 9-х, 11-х класів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 
За інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, свято було проведено під патронатом міського голови Геннадія Дикого.

Під час свята, міський голова вручив випускникам матеріальну допомогу та особисті напутні листи. Солодощі дітям дарували представники ТОВ «Білоцерківвода».

«Сьогодні ви стаєте на шлях дорослого життя. Я бажаю, щоб ваші діти ніколи не зазнали того, що довелося пережити вам. Твердо і впевнено ставайте на обраний шлях і нехай він буде світлим і чесним. Завжди бережіть у своєму серці любов до рідного краю, і знайте, що майбутнє України залежить саме від вас!» — звернувся до дітей Геннадій Дикий.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві влаштували свято для дітей-сиріт

Подяками міського голови за вагомий особистий внесок у особливо значиму державну справу захисту прав та інтересів дітей, за високу громадянську позицію, щедрість душі і благородство помислів при багаторічному виконанні своїх обов’язків та з нагоди Дня захисту дітей також відзначили опікунів та піклувальників, прийомних батьків, доброчинців, працівників освіти та людей, які підтримують та допомагають сім’ям, в яких виховуються діти-сироти і діти позбавлених батьківського піклування. Серед нагороджених були депутати міської ради Ігор Гейло, Микола Дашкевич та Андрій Король.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві влаштували свято для дітей-сиріт

Яскраві виступи під час свята присутнім подарували артисти театру ім.Саксаганського.

Джерело bc-like.comhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/dc8d56-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/dc8d56-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьКультураПодіїСуспільствоБіла Церква,Геннадій Дикий,діти,свято,театр Саксаганського31 травня в Білій Церкві відбулося традиційне щорічне свято «Біла Церква – назустріч дітям» для випускників 9-х, 11-х класів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.  За інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, свято було проведено під патронатом міського голови Геннадія Дикого. Під час свята, міський голова вручив випускникам матеріальну допомогу та...| Київської області та України | Kiev Time