Під час засідання виконавчого комітету були затверджені порядки надання компенсацій соціальної підтримки осіб з обмеженням життєдіяльності на 2018-2020 рр.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, цим рішенням були затверджені Порядки надання часткової компенсації вартості придбаних медичних виробів та медичних засобів; надання часткової компенсації вартості ендопротезів; надання адресної грошової допомоги для оплати послуг з користування телефоном і радіо та часткового відшкодування вартості ремонту та технічного обслуговування спецавтомобілів.

Зокрема, частину компенсацію вартості придбаних медичних виробів та медичних засобів будуть виплачувати у розмірі, який визначить робоча група з питань реалізації заходів Програми соціальної підтримки осіб з обмеженням життєдіяльності на 2018-2020 рр. Її будуть виплачувати після подання всіх необхідних документів протягом 90 днів з моменту придбання медичних виробів та/або медичних засобів.

Часткову компенсацію від вартості ендопротезів будуть виплачувати в розмірі до 10%, а її розмір також визначать робоча група.

Часткове відшкодування вартості ремонту та технічного обслуговування спецавтомобіля виплачуватиметься у розмірі до 10%, розмір її також визначать робоча група.

Допомогу за користування телефоном та радіо будуть виплачувати у розмірі 50% від річної вартості даних послуг, які визначається станом на 01 січня поточного бюджетного року.

Варто відзначити, що часткову компенсацію виплачують лише після підтвердження інформації про відсутність можливості безкоштовного надання медичних виробів та/або медичних засобів, придбаних громадянином з інвалідністю.

Як відзначають у міській раді, для того, щоб отримати адресну допомогу, особи з інвалідністю повинні бути зареєстровані в Білій Церкві та перебувати на обліку в управлінні соціального захисту населення в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.

Джерело bc-like.comhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/a81d11-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/a81d11-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,виплати компенсацій,міськрадаПід час засідання виконавчого комітету були затверджені порядки надання компенсацій соціальної підтримки осіб з обмеженням життєдіяльності на 2018-2020 рр. Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, цим рішенням були затверджені Порядки надання часткової компенсації вартості придбаних медичних виробів та медичних засобів; надання часткової компенсації вартості ендопротезів; надання адресної грошової допомоги для оплати...| Київської області та України | Kiev Time