В аеропорту «Бориспіль» поліція затримала наркокур’єра з партією кокаїну на суму близько 760 тисяч доларів. Наркоділок намагався ввезти в Україну близько чотирьох кілограмів наркотику.

Працівники Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції та Державної прикордонної служби в результаті проведення спецоперації затримали в міжнародному аеропорту «Бориспіль» чоловіка з партією наркотиків. Зловмисник намагався ввезти на територію України близько чотирьох кілограм кокаїну.

За цінами чорного ринку вартість вилученого складає близько 760 тисяч доларів США.

Наркоділка затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Проводяться подальші слідчі дії по встановленню повного кола осіб, причетного до вчинення даного правопорушення.


Про це повідомляє сьогодні, 22 травня, Київ Оперативний з посиланням на Департамент протидії наркозлочинності Національної поліції України.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/zatrymala-v-aeroportu-Boryspil-narkokur-yera-z-partiyeyu-kokayinu-na-sumu-blyzko-760-tysyach-d-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/zatrymala-v-aeroportu-Boryspil-narkokur-yera-z-partiyeyu-kokayinu-na-sumu-blyzko-760-tysyach-d-707x400-150x150.jpgКиївTimeБориспільКиївська областьКриміналАеропорт Бориспіль,кокаїн,наркокур'єр,ПоліціяВ аеропорту «Бориспіль» поліція затримала наркокур’єра з партією кокаїну на суму близько 760 тисяч доларів. Наркоділок намагався ввезти в Україну близько чотирьох кілограмів наркотику. Працівники Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції та Державної прикордонної служби в результаті проведення спецоперації затримали в міжнародному аеропорту «Бориспіль» чоловіка з партією наркотиків. Зловмисник намагався ввезти на територію...| Київської області та України | Kiev Time